استقلال ,اهواز ,امیری ,تساوی ,استقلال اهواز ,داور پنالتی ,فوتبال استقلال ,فوتبال استقلال اهواز

 

امیری: استقلال اهواز شایسته تساوی بود

مربی تیم فوتبال استقلال اهواز اعتقاد دارد، این تیم در دیدار مقابل نفت تهران باید با نتیجه تساوی میدان را ترک می‌کرده است.

به گزارش تسنیم، مهدی امیری سوادکوهی در نشست خبری پس از دیدار نفت تهران - استقلال اهواز گفت:  به اعتقاد من نتیجه عادلانه برای بازی امروز تساوی بود. تیم استقلال اهواز با وجود همه مشکلاتی که داشت امروز با تعدادی بازیکن که اکثر آنها جوان بودند، مقابل نفت به میدان آمد و اتفاقاً آنها نمایش خوبی داشتند. بازیکنان ما شایسته حداقل تساوی بودند.

وی افزود: کسی نباید از تیمی که امکانات ندارد، توقع داشته باشد. من در خصوص داوری نمی‌توانم صحبت کنم، دیدم که داور پنالتی ما را نگرفت، اما نمی‌توانم به تصمیم او اعتراض کنم.

مربی تیم فوتبال استقلال اهواز تأکید کرد: کارها در حال انجام شدن است. باید مسئولان استان خوزستان به کمک مالک باشگاه و مدیرعامل استقلال اهواز بیاید تا مشکلات این باشگاه هرچه زودتر برطرف شود. مطمئن باشید جایگاه استقلال اهواز بسیار بالاتر از جایگاه فعلی آن است.

امیری در پاسخ به این پرسش که چرا نظری در هنگام تعویض شدنش بطری آب را به شدت به زمین کوبید، گفت: نظری از تعویضش ناراحت نبود، بلکه از عملکرد خود در زمین ناراحت شده بود.

منبع اصلی مطلب : M.AMIRI SAVADKOOHI
برچسب ها : استقلال ,اهواز ,امیری ,تساوی ,استقلال اهواز ,داور پنالتی ,فوتبال استقلال ,فوتبال استقلال اهواز
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : امیری: دیدم که داور پنالتی ما را نگرفت