اینکه ,مورد ,مربی ,داریم ,حضور ,دلیل ,مورد اینکه ,استقلال اهواز ,دلیل مسائل ,مسائل انضباطی ,اسماعیل نظری ,دلیل مسائل انضباطی ,مربی استقلال اهواز

 

امیری: در 6-7 پست به بازیکن نیاز داریم

به گزارش فارس، مهدی امیری سوادکوهی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل نفت تهران گفت: بازی بسیار سختی در پیش داریم و به لحاظ فنی از اهمیت و حساسیت این مسابقه اشراف داریم.تیم حریف تیمی خوب و جوان است و از بازیکنان تکنیکی بهره می‌برد آنها به دنبال سه امتیاز این مسابقه هستند و ما هم استقلال اهواز هستیم وبا وجود مشکلات مالی این هفته خوب تمرین کردیم و روی نقاط ضعف و قوتمان کار کردیم تا به امید خدا با کسب یک نتیجه مناسب از بحران خارج شویم .

وی در مورد اینکه آیا در نیم فصل بازیکنی جذب می‌کند اظهار داشت: برای نیم فصل به دنبال جذب بازیکن هستیم ما تیمی ریشه‌دار، بزرگ و مردمی هستیم که قدمت زیادی داریم. باید برای نیم فصل دوم از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری خودمان را تقویت کنیم. ما در 6-7 پست نیاز به بازیکن داریم و 7-8 بازیکن می‌خواهیم.

مربی استقلال اهواز در رابطه با اینکه چرا علی حنطه در کنار تیم حضور ندارد گفت: او در تمرینات و مسابقات حضور دارد اما در دیدار مقابل سایپا به دلیل آنفولانزا در تمرینات شرکت نکرد.

وی در مورد اینکه تیمشان مربی گلرها و دکتر ندارد و هفته پیش هم مدیر رسانه‌ای این باشگاه در کنار تیم حاضر نشد خاطرنشان کرد: ما مربی گلرها داریم ولی بحث ثبت قرارداد وجود دارد که باید با دو سه مربی قبلی به طور کامل قطع رابطه شود در مورد مدیر رسانه ای هم باید بگویم پدر او هفته پیش فوت کرده بود و به همین خاطر در کنار ما حضور نداشت.

وی در رابطه با اینکه گفته می‌شود قرار است فرزاد آشوبی ، محمد غلامی و سعید قزل گچی از این تیم جدا شوند تصریح کرد: من نمی‌توانم در مورد ذهنیت بازیکنان و اینکه آنها تصمیم دارند بروند یا بمانند صحبت کنم.

امیری سوادکوهی در مورد اینکه آیا عدم حضور پرویز کریمی و اسماعیل نظری در ترکیب ثابت این تیم در دیدار گذشته به دلیل مسائل انضباطی بوده است خاطرنشان کرد: خیر، این اتفاق به دلیل مسائل انضباطی نبوده است البته در بازی‌های قبل محمد اسماعیل نظری نیمه دوم به میدان آمد.

مربی استقلال اهواز در مورد اینکه آیا این تیم هتل پیدا کرده است خاطرنشان کرد: بله ما هتل گرفتیم و مشکلی نیست.

منبع اصلی مطلب : M.AMIRI SAVADKOOHI
برچسب ها : اینکه ,مورد ,مربی ,داریم ,حضور ,دلیل ,مورد اینکه ,استقلال اهواز ,دلیل مسائل ,مسائل انضباطی ,اسماعیل نظری ,دلیل مسائل انضباطی ,مربی استقلال اهواز
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : کنفرانس خبری قبل از بازی با نفت