فوتبال ,بازی ,اهواز ,استقلال ,کنیم ,امیری ,استقلال اهواز ,مطمئن باشید ,درست نبود ,مقابل تراکتورسازی
امیدوارم قبل از بازی با تراکتورسازی بخشی از مشکلات‌مان حل شود/ از خوزستانی‌ها عذرخواهی می‌کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: گل اولی که دریافت کردیم درست نبود چون توپ به دست بازیکن ما نخورد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، مهدی امیری پس از شکست ۲ بر صفر استقلال اهواز مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازی خوب و متعادلی مقابل تیم قدرتمند، بزرگ و با امکانات تراکتورسازی داشتیم. قلعه‌نویی هم مربی کاربلد و پرافتخاری است.

وی ادامه داد: متأسفانه چند بازی است که از ناحیه داوری ضربه می‌خوریم. وقتی هم صحبت کنیم خیلی زود محروم می‌کنند. علی حنطه سرمربی تیم به همین علت محروم شده است. امیدواریم مسئولین استان خیلی زود به کمک این تیم بیایند و مالک باشگاه را تنها نگذارند تا استقلال اهواز به جایگاه واقعی خود برسد.

مربی استقلال اهواز عنوان کرد: اهوازی‌ها مردم فوتبال دوست و فوتبال فهمی هستند. با وجود باخت باز هم تیم خود را تشویق کردند. مطمئن باشید اگر مسئولین تیم و استان نگاه ویژه‌ای داشته باشند می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

امیری در مورد گل اول بازی گفت: گلی که از روی ضربه ایستگاهی خوردیم درست نبود چون توپ اصلا به دست بازیکن ما نخورد که خطا شود.

وی در پایان گفت: باید دو سه بازی آینده بگذرد و در نیم‌فصل فکری به حال تیم کنیم. مطمئن باشید اگر با شرایط فعلی مورینیو را هم بیاوریم نمی‌تواند کاری کند.

منبع اصلی مطلب : M.AMIRI SAVADKOOHI
برچسب ها : فوتبال ,بازی ,اهواز ,استقلال ,کنیم ,امیری ,استقلال اهواز ,مطمئن باشید ,درست نبود ,مقابل تراکتورسازی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : امیری:فوتبال خوبی مقابل تراکتورسازی انجام دادیم